CASA COLLECTIONS

Casa, geleceğin öngörüsü ile bugünün hatlarının kesişiminden doğan felsefenin bir ürünüdür.
Sürekli araştırmadan sonra sunduğumuz konfor, kalite ve estetik yaklaşım, yaşam tarzınıza uygun olarak her defasında yeniden şekillendiriliyor. Casa, 5 farklı marka ile hayatın her alanına dokunan tüm konseptlerde estetik, teknolojik ve kaliteli ürünler üretmektedir. Yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle, özgür ve yenilikçi tasarım felsefemizle estetik konforu ve kaliteyi tüm dünyaya sunuyoruz..

Casa Studio

Studio, üretim sürecine odaklanan ve bugünün stilini, fonksiyonel dinamiklerle harmanlayan bir araştırmanın sonucunda yaratıldı. Konfor ve ileri teknolojileri öne çıkaran felsefesi ile birlikte gelecekteki yaşam tarzlarının sanatsal ve dikkate değer trendlerini vurgulayan bir felsefeyle tasarlandı.

Casa Studio’nun zarif tarzını keşfedin.

ÜRÜNLERCasa International

International, Casa’nın yarım yüzyılı aşkın tecrübesi, tasarımda yenilikler ve klasiklerin armonik kesişimi, lüks detaylar, konfor ve kalitenin sanat ve estetikle yoğrulmasından doğdu. Yüksek kaliteli işçiliği, estetiği ile mekanların stilini belirleyen tasarımları ve özel malzeme kullanımı ile international serisi; sıra dışı/asil tarzını ön plana çıkarmak isteyen kalite tutkunlarının seçimi.

Casa International’ın etkileyici tarzını keşfedin.

ÜRÜNLER

Casa Classic

Casa Classic, antik çağalardan günümüze kaliteli tasarım çizgilerinin en şık örneklerini, birinci sınıf malzeme ile buluşturur. Avangart havası, el işçiliği oyma ve süslemeleri, her tasarımda farklı ve kaliteli malzeme kullanımı ile en sıradan mekanları bile, stil sahibi ve konforlu mekanlara dönüştürür.

Casa Classic'in büyüleyici tarzını keşfedin.

ÜRÜNLERCasa Outdoor

Casa, outdoor serisinde uzun süren araştırmalar ile dayanıklı malzeme, fonksiyonel kullanım ve en üst seviyede konforu geleceğin çizgileriyle birleştirerek; bahçe , havuz kenarı, teras ve balkonlarınız için en kullanışlı ve şık mobilyaları yarattı.

Casa Outdoor'un benzersiz tarzını keşfedin.

ÜRÜNLER