StudioCasa Studio

StudioCasa International

Design by Mauro Lipparini

StudioCasa Classic

StudioCasa Outdoor

Studio, üretim sürecine odaklanan ve bugünün stilini, fonksiyonel dinamiklerle harmanlayan bir araştırmanın sonucunda yaratıldı. Konfor ve ileri teknolojileri öne çıkaran felsefesi ile birlikte gelecekteki yaşam tarzlarının sanatsal ve dikkate değer trendlerini vurgulayan bir felsefeyle tasarlandı.

International, Casa’nın yarım yüzyılı aşkın tecrübesi, tasarımda yenilikler ve klasiklerin armonik kesişimi, lüks detaylar, konfor ve kalitenin sanat ve estetikle yoğrulmasından doğdu. Yüksek kaliteli işçiliği, estetiği ile mekanların stilini belirleyen tasarımları ve özel malzeme kullanımı ile international serisi; sıra dışı/asil tarzını ön plana çıkarmak isteyen kalite tutkunlarının seçimi.

Casa Classic, antik çağalardan günümüze kaliteli tasarım çizgilerinin en şık örneklerini, birinci sınıf malzeme ile buluşturur. Avangart havası, el işçiliği oyma ve süslemeleri, her tasarımda farklı ve kaliteli malzeme kullanımı ile en sıradan mekanları bile, stil sahibi ve konforlu mekanlara dönüştürür.

Casa, outdoor serisinde uzun süren araştırmalar ile dayanıklı malzeme, fonksiyonel kullanım ve en üst seviyede konforu geleceğin çizgileriyle birleştirerek; bahçe , havuz kenarı, teras ve balkonlarınız için en kullanışlı ve şık mobilyaları yarattı.

Casa Studio’nun zarif tarzını keşfedin.

ÜRÜNLER

Casa International’ın etkileyici tarzını keşfedin.

ÜRÜNLER

Casa Classic’in etkileyici tarzını keşfedin.

ÜRÜNLER

Casa Outdoor’un etkileyici tarzını keşfedin.

ÜRÜNLER