HAKKIMIZDA

Kalite ve Çevre

Casa ürünleri, uzun yıllardır müşteri memnuniyeti sağlamak ve kalıcı bir mutluluk sunmak amacıyla üretiliyor. Kuruluşundan itibaren kalite kavramının vazgeçilmez bir olgu olduğuna inanan Casa için, kalite sağlığı, sağlıklı ürünler ise sağlıklı bir yaşamı ve çevreyi ifade ediyor. Doğayla dost ürünler ve çevreye duyarlı hizmet anlayışı, bir bütün halinde Casa felsefesine yön veriyor. Casa gözle görülmeyen kalite ve sağlık faktörlerinin müşteriler için öneminin bilinciyle, üretimini bu doğrultuda yapıyor. Casa’nın çevreye duyarlı yöntemlerle üretilen kaliteli ürünleri, uzun hizmet ömürleri nedeniyle doğal kaynakların sürdürülebilirliğine katkıda bulunuyor. 

Tasarımlarıyla olduğu kadar malzeme seçimi ve standart kalitesiyle de modern tarzını evlere taşıyan Casa, işçiliğin mobilya üretimindeki öneminin bilinciyle, her ürününe aynı titiz ve profesyonel özeni aktarıyor. Sadece ve sadece doğal ahşap malzeme, özenle seçilmiş renk ve kumaşlar, birinci sınıf deriler, son teknoloji ürünü mekanizmalarla üstün dayanıklılık ve konfor sunan tasarımlar, Casa’nın temel niteliklerini yansıtıyor. Bu sebeple Casa ürünleri, formundan en küçük mekanizmasına kadar tümüyle beğeni topluyor. 

Casa, mobilyaların kullanımından keyif almak ve yıllarca değerini korumak söz konusu olduğunda, üretim kalitesi kadar dikkatli kullanım ve doğru bakım-onarımın da önemli olduğunu biliyor. Bu sebeple Casa ürünleri; bakım ve kullanım önerilerini içeren detaylı bir kitapçıkla müşterilerine teslim ediliyor. Bilgilendirme kitapçığında, ürünlerde kullanılan malzemeler ve özellikleriyle ilgili kapsamlı açıklamalar da yer alıyor.